ژوئن 1, 2020

اولین دوره مسابقه معماری با داوری آزاد

نشريه معماري پايدار تصميم دارد تا با نگرشي نو در نحوه برگزاري و داوري و ايجاد معياري ديگر جهت انتخاب طرح هاي برتر اولين دوره مسابقات معماري “پروژه هاي برتر با داوري آزاد” را برگزار نمايد و با احترام و ارزش قايل شدن به نگاه و تفكر اساتيد محترم دانشگاهي تمامي معماران و طراحان داخلي و همچنين دانشجويان اين رشته اين رقابت را برگزار مينماييم.
شرايط شركت :
شركت در اين رقابت براي تمامي افراد امكان پذير است.
نحوه ي برگزاري و داوري بدين شرح:
پس از ارسال مدارك، هر پروژه اجرا شده در قالب يك شيت 70*50 بينام در دومين همايش سالانه ملي معماري واقع در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما در معرض ديد كليه شركت كنندگان در خواهد آمد.
شركت كنندگان همايش فوق پس از رويت پروژه ها توسط فرمي كه در اختيارشان قرار ميگيرد اقدام به انتخاب نفرات اول تا پنجم مينمايند.
مرحله ی دوم مسابقه ،در نمایشگاه میدکس و مرحله ی سوم و پایانی در نمایشگاه هوفکس واقع در نمایشگاه بین المللی تهران توسط معماران و عموم مردم داوری میگردد.
مسابقه فوق صرفا براي نخستين بار شامل دو بخش معماری ساختمان مسکونی، ویلایی و حیاط دار ومعماري داخلي مسكوني، دفاتر اداري، رستوران و فست فود ميباشد.
نفرات اول تا سوم از نگاه معماران و نفرات اول تا سوم از نگاه مردم طي مراسمي با اهدا تندیس و لوح تقدير، تجليل به عمل مي آيد و در شماره آتي نشريه معماري پايدار معرفي ميگردند.

شایان ذکر است پس از داوری و اعلام نتایج شیتها عودت داده میشود.
آخرین مهلت ارسال پروژه ها تا 10 دی ماه 93
به آدرس : خ ولیعصر خ مطهری خ لارستان پ 78 ط3 واحد9

مدارک :

ضمیمه ی هر شیت اطلاعاتی با مضمون زیر است :

نام پروژه:

آدرس:

کارفرما:

تاریخ شروع و اتمام:

طراح:

تلفن شرکت/شخص:

آدرس شرکت/شخص:

منبع: memaripaydar.org

کلمات کلیدی

مطالب مرتبط