ژوئن 1, 2020

اکسپو میلان 2015. پاویون فرانسه

اکسپو میلان 2015. پاویون فرانسه

پاویون فرانسه برای اکسپو 2015 میلان به مثابه یک بازار پوشیده از چوب های استفاده شده به عنوان منبعی بومی پیرامون موضوع تولید و پرورش در مسیرهای جدید متمرکز شده است. این پروژه توسط معماران اکس – تو به عنوان یک سازه ی 3600 متر مربع طراحی شده، و روش های ساخت سبک وزن را با اطمینان از اینکه پاویون می تواند بعد از نمایشگاه جدا شده، و دوباره سرهم بندی شود، به کار گرفته است. در سرتاسر موضوع توجه خاصی معطوف به کاهش مصرف انرژی، بازیافت زباله و تصفیه ی آب شده است.

گیاهان به شکل ارگانیک در سرتاسر ساختار مشبک با شاخ و برگ رشد کرده، و فعالانه تجربه ی بازدیدکنندگان به این بازار حاصلخیز را افزایش می دهند. این قطب از فعالیت در طبقه ی همکف در رستوران واقع در سطحی بالاتر جایی که محصولات تازه پخته شده، و توسط شرکت کنندگان در نمایشگاه سرو می شود، به اوج خود می رسد.

برنامه های اضافی شامل یک بوتیک کوچک غذاهای متنوع و با کیفیت فرانسوی را ارائه می کنند. در حالی که حوزه ی نمایش نمایشگاه عملی از آشپزی فرانسوی ارائه می دهد. با در نظر گرفتن این گزاره که جمعیت زمین تا سال 2050 حدوداً به 9 میلیارد نفر می رسد، این پروژه در پی یافتن راه حلی برای خود کفایی است، با در نظر گرفتن روش های متفاوت تولید که به تغذیه ی بهتر منجر می شود.

این طراحی در جایگاه یک مکان تبادل و هم چنین تولید تصور می شود. و به منزله ی استعاره ای برای یک قلمروعینی جایی که چشم اندازهای جدید از غذا و خوراک می تواند رشد کند، و ارائه شود، و به شکل مثبتی بر آینده ی این سیاره تأثیرگذار باشد، نمود می یابد.

France-2823Visitors walk at the France pavilion at Expo 2015 in MilanFrance-32526-150505115234france-pavilion-expo-milano-2015-designboom-03french+pavilion+expo+2015France-PavilionFrance-pavilion-expo-2015-inexhibit-0611-xtu-france-pavilion-expo10-xtu-france-pavilion-expopavillon-francais-expo-universelle-milan

 

کلمات کلیدی

مطالب مرتبط