جولای 3, 2020

کاربرد الگوهای دریایی در طراحی هتل هیلتون تایلند

حوزه تخصصی معماری تایلند در فضایی معادل یک هزار و 650 متر مربع پروژه معماری داخلی یک مجتمع را بر عهده گرفت که در پایان سال 2010 میلادی توانست به بهترین نحو ممکن این پروژه عظیم را به مرحله بهره برداری برساند.

گروه طراح و معماری حوزه تخصصی معماری تایلند با به دست گرفتن بخش از طراحی معماری داخلی پروژه هتل Hilton pattaya توانستند لابی و طبقات داخلی این ساختمان را با بهترین و برجسته ترین طراحی و معماری تکمیل کرده و در معرض نمایش عموم بگذارند.

این هتل بزرگ در 17 طبقه طراحی شده که هر یک از این طبقات به ویژه بخش لابی آنها با معماری های داخلی منحصر به فرد خودنمایی می کنند. ساختمان هتل Hitton تایلند در قلب شهر pattaya جای گرفته که با نمای خارجی خود نیز می تواند توجه هر بییننده ای را به خود جلب کند.

بخش لابی این هتل با استفاده از خطوط موج دار متحرک پوشیده شده اند که با تابش نور در زوایای مختلف حرکت کرده و حالت موج دار خود را به نمایش می گذارند. ساکنان القاء خواهند کرد. نوع نورپردازی و الگوی براق و صیقلی دیوار و سقف های داخلی اتاق های این هتل تایلندی در طول روز و شب نمایش مخصوص به خود را به اجرا در می آورند که می توانند به آرامش هرچه بیشتر مسافران کمک چشمگیری کنند.

کاربرد نوع مبلمان داخلی اتاق ها و لابی این هتل و همچنین آیند کاری راهروهای آن نیز با هارمونی رنگ ها ملایم و آرام ترکیب شده اند که با انتقال حس آرامش بخش به ساکنان بیش از پیش می افزایند. بخش عمده ایت از سرویس های بهداشتی و حمام اتاق های هتل Hilton تایلند با ترکیب الگوهای اقیانوسی و دریایی طراحی شده اند که هر یک از مسافران با ورود به این مکان ها دنیای متفاوت میان آسمان و دریا پا می گذارند.

کلمات کلیدی

مطالب مرتبط