اکتبر 22, 2021

سایت لندمارکی برای پرتغال

عنوان: سایت لندمارکی برای پرتغال
حوزه: بين المللي حرفه اي
تاریخ فراخوان: 1395/06/11
مهلت ارسال آثار: 1395/07/03
میزبان: ArkxSite
وب سایت: http://www.arkxsite.com/
توضیحات تکمیلی:

این رقابت یک مرحله ای بین المللی از همه دانشجویان رشته معماری، معماران جوان و حرفه ای با داشتن یک مدرک در مطالعات معماری زیر 40 سال دعوت کرده است تا به توسعه و ارائه ایده های قانع کننده برای طراحی لندمارکی در سایتی معاصر واقع در سگراس، الگاروه، پرتغال بپردازند.

سگرس دارای تعداد زیادی لندمارک های مهم در یک چشم انداز برجسته است؛ مکانی با میراث فرهنگی و تاریخی ارزشمند همراه با ویژگی هایی که باید به طور کامل حفظ شود.

هنگامی که چشم اندازی تازه در مداخله ای میان سایتی همچون این مکان منحصر بفرد به وجود می آید؛ لازم است که هر یک از طرح های پیشنهادی در حالی که به بازدیدکنندگان یک تجربه منحصر ارائه می نمایند؛ با تاکید بر سایت به آن احترام گذاشته و آن را تقدیس کنند.

سایت انتخابی این مجموعه با هدف ایجاد یک مقصد جدید در این لندسکیپ بکر، میان دماغه سنت وینسنت و پرتگاه سگرس واقع شده است. مکانی متعامل میان لندسکیپ، آسمان و دریا که به بازدیدکنندگان خود تجربه ای خاص از عظمت چشم انداز بی بدیل پرتغال را ارائه می کند.

در توضیحات پروژه های درخواستی این رقابت، هیچ گونه محدودیتی در ارتفاع، حفاری، فرمت و یا گستردگی و گشودگی به دریا وجود ندارد.

موارد درخواستی این رقابت، تنها به نکاتی چون عرشه دید، لندسکیپ طراحی شده و الزاماتی چون انبار، سرویس بهداشتی و یک فضای چندمنظوره اشاره نموده است.

اخرین مهلت ثبت نام در این رقابت: 11 شهریور 1395

و اخرین مهلت ارسال اثر: 3 مهر ماه 1395 می باشد.

هزینه ثبت نام در رقابت: 90 دلار

کلمات کلیدی

مطالب مرتبط